Відділ зеленого будівництва

Відділ зеленого будівництва є наймолодшим підрозділом Ботанічного саду.

Метою науково-дослідної роботи визначено вивчення і аналіз сучасних досягнень в царині декоративного садівництва і ландшафтної архітектури та їх систематизація. Вони слугуватимуть базою наукових засад і практичних рекомендацій по оптимізації структури, таксономічного складу та естетичного поліпшення колекційно-експозиційних ділянок НБС з урахуванням екологічних проблем, які на сьогодні потребують реконструкції, а також створення нових ділянок та експозицій.

На базі Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка намічено втілити в реальність сучасні досягнення і розробки в царині декоративного садівництва і ландшафтної архітектури, розробити ефективні методи розмноження та вирощування рослин і створити наукову базу для успішного розвитку зеленого будівництва в Україні з орієнтиром на кращі зразки світового рівня.

Об’єктами особливої уваги та досліджень відділу є колекційно-експозиційні ділянки НБС – “Виткі рослини”, “Гірський сад”, “Сад троянд”, “Квітникова гірка”, “Сад декоративних форм”, “Гірка сукулентів”, площа біля Головного входу та партерна частина.


Контактний тел.: 284-95-14

Вам відомо що?

Колекцію піонів та монокультурні сади ( "Розарій", " Сад Бузків") Національного ботанічного саду згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 травня 2006 р. № 299-р. віднесено до наукових об'єктів, що становлять національне надбання України.

Цікаво? Йдемо далі!