Відвідувачам

Шановні кияни та гості столиці!

Запрошуємо Вас відвідати Національний ботанічний сад імені М.М.Гришка НАН України!

Призначення Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка: Збереження та вивчення рідкісних і зникаючих видів місцевої та світової флори.

Загальна характеристика: науково-дослідна природоохоронна установа НАН України з питань інтродукції, акліматизації та селекції рослин.

Колекції та експозиції для відвідування:

Ботаніко-географічні ділянки
Дендрарій
Моносади
Колекції тропічних та субтропічних рослин
Колекції плодових, овочевих та лікарських рослин
Колекції квітниково-декоративних рослин

Згідно Закону України «Про природно-заповідний фонд України» та Положення про Національний ботанічний сад імені М.М.Гришка НАН України на території ботанічного саду забороняється:

 • Перебувати на території ботанічного саду без вхідного квитка, або документа, який надає право на пільгове відвідування (пенсійне посвідчення, посвідчення особи з інвалідністю, учасника бойових дій), а також в дні та години не передбачені графіком роботи.
 • Вигулювати собак та інших домашніх тварин.
 • Заходити та користуватись велосипедами, самокатами, скутерами, скейт-бордами, а також ковзанами, лижами, санчатами та іншим знаряддям.
 • Збирати, або знищувати рослини, їх квіти та плоди, пошкоджувати дерева та чагарники, газони, квітники, тощо.
 • Влаштовувати пікніки, розпалювати багаття.
 • Проводити спортивні заходи (тренування, змагання, тощо), розміщувати туристичні табори, торгівельні точки, атракціони, а також будівлі і споруди без дозволу адміністрації ботанічного саду.
 • Забруднювати та засмічувати.
 • Адреса: 01014 м.Київ, вул. Садово-Ботанічна, 1.
  Проїзд: від станції метро “Печерська” автобусом №62 та тролейбусом №14 до кінцевої зупинки “Ботанічний сад”.

  Чи Вам відомо що?

  До складу НБС ім. М.М.Гришка, як науковий підрозділ, входить Центр колективного користування приладами «ВЕРХ». Центр надає науковцям можливості проводити дослідження на сучасному рівні, а саме методом високоефективної рідинної хроматографії.

  Цікаво? Йдемо далі!