News

Вторник
01.06.2021

Звернення колективу НБС імені М.М.Гришка до Київського міського голови В.В.Кличка у зв'язку з незаконною забудовою прибережних територій озера Вирлиця у Дарницькому районі міста Києва


Вторник
27.04.2021

Про зміну вартості вхідної плати до ботанічного саду! У зв’язку з підвищенням вартості енергоносіїв, здорожчанням комунальних послуг, учена рада Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка була змушена прийняти рішення про підвищення вхідної плати.


Четверг
15.04.2021

Про роботу ботанічного саду в квітні 2021 року! У зв’язку з прийняттям комісією з надзвичайних ситуацій міста Києва рішення про подовження суворих обмежувальних заходів під час карантину до 30 квітня 2021 року, в Національному ботанічному саду імені М.М.Гришка НАН України вхід до оранжерейного комплексу та проведення екскурсій на цей період припинено.


Пятница
02.04.2021

Про роботу ботанічного саду під час посиленого карантину У зв’язку з посиленням карантинних обмежень у місті Києві з 5 до 16 квітня 2021 року в Національному ботанічному саду імені М.М.Гришка НАН України вхід до оранжерейного комплексу та проведення екскурсій буде припинено.


Пятница
26.02.2021

Шановні відвідувачі! У зв’язку з підвищенням вартості енергоносіїв, здорожчанням комунальних послуг, учена рада Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка була змушена прийняти рішення про підвищення вхідної плати до оранжерейного комплексу.