News

Четверг
30.03.2023

До уваги відвідувачів Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України! З 3 квітня 2023 року Оранжерейний комплекс ботанічного саду працюватиме за звичайним графіком роботи


Вторник
14.02.2023

Про зміни в графіку роботи оранжерейного комплексу! З 15 лютого 2023 року оранжерейний комплекс Ботанічного саду працюватиме без вихідних протягом лютого та березня.


Понедельник
30.01.2023

«Фантастичні звірі» з картин Марії Примаченко з’явились у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України «Казкові тварини» зійшли з унікальних картин відомої української народної художниці Марії Примаченко, яка творила в жанрі «наївного мистецтва».


Понедельник
30.01.2023

Вийшла друком наукова монографія «Фундаментальні та прикладні аспекти інтродукції і збереження рослин у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України» Вийшла друком наукова монографія «Фундаментальні та прикладні аспекти інтродукції і збереження рослин у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України».


Понедельник
30.01.2023

Вийшла друком наукова монографія «Стійкість інтродукованих та рідкісних рослин за умов кліматичних змін в Україні» Вийшла друком наукова монографія «Стійкість інтродукованих та рідкісних рослин за умов кліматичних змін в Україні». Книгу підготували у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України.