Колекції плодових, овочевих та лікарських рослин

Колекція овочевих рослин

Колекція овочевих рослин НБС представлена на експозиційно-колекційній ділянці, яка включає представників рід­кісних і малопоширених видів з метою введення в куль­туру перспективних інтродуцентів, їх популяризацію серед населення, а також поширення насіння і посадкового матеріалу.

Генофонд овочевих рослин нараховує близько 80 видів, які належать до 18 родин.

В колекції представлені салатно-шпинатні, капустяні, коренеплідні, цибулинні, гарбузові, бульбоплідні групи. Такий набір овочевих рослин доз­воляє забезпечити овочевою продукцією з ранньої весни до пізньої осені. В колекції є сорти і гібриди, створені фахівцями групи овочевих рослин, на які отримано авторські свідоцтва. Це петрушка листкова сорт Урожайна, капуста броколі сорт Вітамінна, топінамбур сорт Дієтичний, листковий буряк сорт Зимній,салат ромен сорт Совський, цибуля слизун сорт Лілейна, селера листкова сорт Красилівська, фізаліс клейкоплідний сорт Ліхтарик, фізаліс сунич­ний сорт Жаринка, які реко­мендовані для вирощування в Степовій і Лісостеповій зонах.


Чи Вам відомо що?

До складу НБС ім. М.М.Гришка, як науковий підрозділ, входить Центр колективного користування приладами «ВЕРХ». Центр надає науковцям можливості проводити дослідження на сучасному рівні, а саме методом високоефективної рідинної хроматографії.

Цікаво? Йдемо далі!