Сад троянд

Розарій НБС ім. М.М.Гришка найбільший в Україні. Загальна площа складає 3,5 га. Створювався в повоєнні роки за проектом академіка архітектури О.В.Власова та архітектора М.В.Холостенко.

Розарій представляє собою паркову композицію складного малюнку, де насадження троянд поєднані з численними елементами ландшафту та архітектури: водограї та водойми в оправі із полірованого граніту вишуканої пластики та насадженнями шпилькових і листяних порід.

Різні рівні рельєфу дозволили створити дві частини: динамічну – для огляду різних видів і сортів троянд і статичну – для відпочинку і споглядання водойми, розташованої в центрі розарію.

Із великої кількості різноманітних видів і сортів, зібраних і вивчених в НБС, в експозиційній частині розарію представлені понад 150 кращих сортів різних садових груп: чайно-гібридних, витких, ґрунтопокривних, флорибунда, мініатюрних, паркових.

Різноманіття видів і сортів троянди, оригінальність їх розташування, масовість в показі кожного сорту – справляють вражаючий декоративний ефект протягом літа та осені щороку.

Для відвідувачів Розарій відкрито з червня до жовтня місяця.
Вам відомо що?

Національний ботанічний сад разом з благодійним фондом “Пелі кен лів” розпочинають проєкт «Тепло для оранжерей», створений для збору коштів на придбання пелет для опалення Оранжерейного комплексу взимку 2022-2023 років.

Цікаво? Йдемо далі!