Сад магнолій

Сад закладено у 1966 р. Він розташований у затишному місці Саду. Вибір місця не випадковий, адже магнолії не байдужі до тепла та затишку.

Нині в саду магнолій зростає 10 видів, 3 різновиди та 10 культиварів роду Магнолія (Magnolia L.). Особливо ефектні під час цвітіння магнолія зірчаста (Magnolia stellata), магнолія оберненояйцевидна (M. obovata), магнолія лілієквітна (M. liliflora) та численні декоративні форми магнолії Суланжа (M. xsoulangeana).

До родини магнолієвих належить і тюльпанне дерево (Liriodendron tulipifera).

Між садом магнолій і ділянкою розоцвітих зростають рідкісні рослини, переважно теплолюбні: стиракс (Styrax obasia), птеростиракс щетинистий (Pterostyrax hyspida), ідезія (Idesia policarpa), абелія щитковидна (Abelia corymbosa), багрянник японський (Cercidiphyllum japonicum), піраканта шарлахова (Pyracantha coccinea), будлеї (Buddleia L.) та інші.


Вам відомо що?

Національний ботанічний сад разом з благодійним фондом “Пелі кен лів” розпочинають проєкт «Тепло для оранжерей», створений для збору коштів на придбання пелет для опалення Оранжерейного комплексу взимку 2022-2023 років.

Цікаво? Йдемо далі!