Новини

Четверг
07.12.2023

Запрошуємо відвідати благодійну виставку-ярмарок "Різдвяний вернісаж у Ботанічному саду"

Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України


23-24 грудня 2023 р.

Регламент заходу: 10:00 – 16:00
Місце проведення: корпус №6, "Галерея великої купольної оранжереї", Національний ботанічний сад імені М.М.Гришка НАН України.
Проїзд: по навігатору до вул. Садово-Ботанічна, 1. Або від станції метро “Печерська” автобусом № 62 чи тролейбусом №14 до кінцевої зупинки “Ботанічний сад”.
Умови: вхід в Ботанічний сад по квитку через прохідну.

Планується реалізація екзотичних рослин та насінного матеріалу: тропічних (бегонії, банани, ананаси, фікуси різних видів, орхідеї, бромелієві тощо), квітниково-декоративних, овочевих, лікарських, пряно-ароматичних, ефіронос¬них, технічних, медоносних та ін.
Буде презентація оригінальної продукції з різних видів нових і нетрадиційних плодових культур (кизил, айва, хеномелес та ін. – понад 35 найменувань), пряних, ефіроносних і лікарських трав (фіточаї, приправи, напої) та інші хенд мейд ласощі. Передбачається дегустація оригінальної продукції.

У Вернісажі братимуть участь Фундація Жінок Пасічниць України, які презентуватимуть оригінальну продукцію бджільництва, що можна буде дегустувати та придбати.

Під час роботи виставки буде організовано круглі столи, де можна отримати консультацію фахівців з вирощування, догляду та використання екзотичних рослин. Плануються екскурсії до «Великої купольної оранжереї» та в колекцію хвойних рослин (11.00; 14.00). і майстер-клас з виготовлення різдвяних віночків під керівництвом фахового флориста та ін.

У Вернісажі буде презентовано оригінальні ботанічні ілюстрації наукової співробітниці Саду Наталії Кушнір. У зображеннях рослин з науковою точністю відображено деталі, форми а також різноманітні кольорові відтінки.

На виставці планується презентація чудових дитячих робіт (хенд мейд) учнів школи №133 Печерського району

У рамках виставкових заходів НБС з 06 по 31 грудня 2023 р. проходитиме виставка «СЯЙВО РІЗДВА»

Значна частина коштів з продажу продукції буде перерахована на допомогу ЗСУ.

З повагою, організатори заходу - Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України
Координатор - Джамал Рахметов, заступник директора.

 

Читай також

Пятница
22.09.2023
Школа садівника

Архів новин
ботанічного саду