Коніферетум

Коніферетум (Колекція голонасінних рослин) Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка існує з 1947 року. Ділянка займає площу 10га, до складу колекції входять рослини 66 видів. На цій території зростає понад 1.5 тисячі дерев. Більшість з цих дерев 70 років зростають в умовах, які суттєво відрізняються від умов природного зростання. Наразі кожне дерево в колекції потребує спеціального догляду (обрізки, захисту від шкідників та хвороб, поливу, мульчування, підживлення). Збереження колекції ускладнене недостатнім фінансуванням та неможливістю використовувати хімічні засоби боротьби із шкідниками в ботанічному саду.

Співробітники компанії «АХА Страхування» в червні 2017 року познайомились із Колекцією, із унікальними рослинами та композиціями Коніферетуму. Разом із співробітниками ботанічного саду обговорили питання діяльності установи та проблеми догляду за рослинами.

Керівництво Страхової компанії «АХА Страхування» допомогли ботанічному саду з придбанням досить коштовних засобів догляду за рослинами та професійного інструменту. Особливу увагу приділено придбанню біологічних препаратів для боротьби із шкідниками. Всі придбані товари будуть використані для догляду за Колекцією Голонасінних.

Дякуємо колективу Компанії та Голові Правління Філіпу Вотле.

Чи Вам відомо що?

До складу НБС ім. М.М.Гришка, як науковий підрозділ, входить Центр колективного користування приладами «ВЕРХ». Центр надає науковцям можливості проводити дослідження на сучасному рівні, а саме методом високоефективної рідинної хроматографії.

Цікаво? Йдемо далі!