Новини

Среда
17.05.2023

Запрошуємо відвідати Фестиваль науки та рослин у Ботанічному саду

«Fest Science & Plants»
(до Дня Науки та Міжнародного Дня Рослин)
ДИВОВИЖНИЙ СВІТ РОСЛИН ДЛЯ ПЕРЕМОГИ
20-21 травня 2023 р.Регламент заходу: 10:00 – 18:00
Місце проведення: Стара купольна оранжерея НБС.
Проїзд: по навігатору до вул. Садово-Ботанічна (Тимірязєвська), 1. Або від станції метро “Печерська” автобусом № 62 чи тролейбусом №14 до кінцевої зупинки “Ботанічний сад”.
Умови: вхід в Ботанічний сад по квитку через прохідну.

Ви можете провести чудовий вікенд на «Фестивалі науки та рослин» у ботанічному саду. Неймовірні ландшафтно-експозиційні та етноботанічні ділянки помилують око своєю неповторністю. Багаті колекції корисних рослин здивують різноманіттям та красою. Відкриєте для себе світ тропічних та субтропічних рослин у Оранжерейному комплексі.
Передбачається проведення екскурсій, організація круглих столів, де можна отримати консультацію фахівців з вирощування, використання екзотичних рослин.
На Фестивалі планується презентація досягнень Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка НАН України. Передбачається реалізація екзотичних рослин.
Планується презентація чудових дитячих робіт учасників гуртка Петриківського розпису, Хенд Мейд від учнів школи №133 Печерського району та виставка оригінальних картин художниць з Чернігова – Марії Довгої, Людмили Гульчак, а також ботанічні ілюстрації наукової співробітниці Саду Наталії Кушнір.
Гості Фестивалю побачать виступ художнього колективу дитячого клубу «ГрайЗнай» - пісні, вірші, українські народні та сучасні патріотичні танці.
У концертній програмі прийме участь школа "Keli School" – авторські вірші "Ляля", "Мій блок-пост" та оригінальні вироби.
Значна частина коштів з благодійних заходів та реалізації виробів буде перерахована на допомогу ЗСУ.

Ласкаво просимо на «Fest Science & Plants»,
приєднуйся до нашої ботанічної родини!!!

З повагою,
Організатор заходу – НБС імені М. М. Гришка НАН України.
Координатор – Джамал Рахметов, заступник директора.

 

Читай також