Новини

Среда
15.05.2024

Запрошуємо відвідати фестиваль науки у ботанічному саду "Fest Science & Plants"

НАЦІОНАЛЬНИЙ БОТАНІЧНИЙ САД ІМЕНІ М.М.ГРИШКА НАН УКРАЇНИ
РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ НАН УКРАЇНИ
18 травня 2024 р.Регламент заходу: 11:00 – 18:00
Місце проведення: Стара купольна оранжерея.
Проїзд: по навігатору до вул. Садово-Ботанічна (Тимірязєвська), 1. Або від станції метро “Печерська” автобусом № 62 чи тролейбусом №14 до кінцевої зупинки “Ботанічний сад”.
Умови: вхід в Ботанічний сад по квитку через прохідну.

Ви можете провести чудовий вікенд на «Фестивалі науки» у Національному ботанічному саду з участю Ради молодих вчених НАН України. Неймовірні ландшафтно-експозиційні та етноботанічні ділянки («Сад бузку», «Пори року», «Сад ароматів», Корейський, Індонезійський, Тибетський, Японський сади, Австрійські Альпи та ботаніко-географічні експозиції України і Євразії) зачарують вас своєю неповторністю. Багаті колекційні фонди рослин (квітниково-декоративних, лікарських, ефіроносних, пряносмакових, технічних, енергетичних) здивують різноманіттям та красою. Відкриєте для себе світ тропічних та субтропічних рослин у Оранжерейному комплексі НБС.
Планується проведення екскурсій, організація круглих столів, де можна отримати консультацію фахівців з вирощування, використання рослин.
Ознайомитесь з розробками Ботанічного саду – оригінальними сортами квітниково-декоративних, пряноароматичних, ефіроносних, лікарських рослин (фіточаї, лікарські фітозасоби, приправи) та ін.

На Фестивалі зможете познайомитися з дослідженнями в Антарктиді.

Разом із засновниками української роботичної компанії Ukraine Robotics зможете покерувати роботом-всюдиходом на імʼя Куля.

Буде представлено розробка "Робототехнічний комплекс на основі 6-осьової колаборативної робототехніки, що забезпечує простоту програмування та безпеку людини" Інституту прикладних систем управління НАН України.

На Фестивалі разом з Оленою Сироїд зможете провести дослід з виділення ДНК банана та розглянути її під мікросокпом.

Разом з науковими співробітниками Головної астрономічної обсерваторії НАН України зможете спостерігати у телескоп за Сонцем.

Буде презентовано оригінальні ботанічні ілюстрації наукової співробітниці Саду Наталії КУШНІР. У зображеннях рослин з науковою точністю відображено деталі, форми а також різноманітні кольорові відтінки.

У рамках Фестивалю проходитиме Благодійна виставка-ярмарок кактусів та сукулентів.

Гості «Фестивалю» побачать виступ художнього колективу дитячого клубу «ГрайЗнай» - пісні, вірші, українські народні та сучасні патріотичні танці.

На «Фестивалі» планується презентація ХендМейд від учнів школи №133 Печерського району.

Ласкаво запрошуємо на «Fest Science & Plants», приєднуйся до нашої ботанічної родини!!!

З повагою,
організатори заходу
- Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України та Рада молодих вчених НАНУ.
Координатор - Джамал Рахметов, заступник директора.

 

Читай також

Архів новин
ботанічного саду