Новини

Пятница
03.05.2024

РОЗ’ЯСНЕННЯ АДМІНІСТРАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО БОТАНІЧНОГО САДУ імені М.М.ГРИШКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЩОДО ГРАФІКУ РОБОТИ УСТАНОВИ

Адміністрація Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка Національної академії наук України нагадує відвідувачам, що установа НЕ Є ГРОМАДСЬКИМ ПАРКОМ, АБО МІСЬКИМ СКВЕРОМ!!!

Сад, в якому понад 17 тисяч !!! видів, сортів і форм рослин! Сад, в якому утримуються найбільші колекції, частині з яких надано статус Національного надбання України !!! Сад, якому майже 90 років, який створювався неймовірними зусиллями кількох поколінь працівників, в найтяжчі повоєнні роки та зберігався і примножувався в складні 90-і та продовжує розвиватись зараз, останнім часом зазнає несанкціонованої навали відвідувачів бажаючих «зустріти світанок», чи зробити фото вдосвіта та в ранкові години, ще до початку роботи установи.

Співробітники Саду завжди раді кожному відвідувачу, однак мусимо зауважити, що колектив продовжує працювати і покращувати привабливість Саду у нинішні нелегкі роки воєнного стану і прагне елементарної поваги до нашої роботи.

Національний ботанічний сад імені М.М.Гришка є науковою установою Національної академії наук України та входить до складу природно-заповідного фонду України, має чіткі правила відвідування та визначений графік роботи.

Тож, просимо дотримуватись встановлених правил і поважати працівників нашої установи, які докладають немало зусиль, щоб прогулянка ботанічним садом приносила лише задоволення!

В період квітування бузку та масового відвідування ботанічного саду протягом травня 2024 року Національний ботанічний сад імені М.М.Гришка НАН України відкритий для відвідувачів без вихідних днів:
з 7:00 до 22:00,
каси працюють з 8:00 до 21:30,
з 7:00 до 8:00 вхідні квитки можна придбати лише шляхом безготівкового розрахунку при вході (через Pay Pass турнікети).

Оранжерейний комплекс відкритий для відвідування щоденно з 11:00 до 18:00, продаж квитків здійснюється при вході до оранжерей, припиняється о 17:30, санітарні дні: понеділок, вівторок.

Адміністрація.

 

Читай також

Архів новин
ботанічного саду